МАУ запустила мобільну версію сайту flyUIA.com

08.12.2011

Авіакомпанія „Міжнародні Авіалінії України” запустила мобільну версію свого сайту – mobile.flyUIA.com, яка призначена для використання на всіх типах мобільних пристроїв і дозволяє користуватися популярними сервісами МАУ незалежно від того, де перебуває користувач.

Мобільна версія сайту надає доступ до електронних сервісів МАУ з усіх типів мобільних пристроїв: мобільних телефонів, смартфонів і планшетних комп’ютерів. Для того, аби завантажити мобільну версію сайту, у браузері необхідно ввести адресу flyuia.com – перехід на мобільну версію mobile.flyuia.com відбудеться автоматично. Мобільний сайт МАУ доступний в трьох мовних версіях: українській, російській і англійській.
У мобільній версії сайту МАУ mobile.flyuia.com доступні наступні розділи:

  • Розклад рейсів
  • Програма для часто літаючих пасажирів „Панорама Клуб”
  • Бронювання квитків
  • Зміна бронювання
  • Статус рейсу
  • Контакти

Безпека інформації про кредитні картки і інші персональні дані пасажирів при бронюванні квитків на мобільному сайті забезпечується за допомогою технології Secure Socket Layer (SSL), що є гарантією повного збереження конфіденційної інформації.

„Різноманітні мобільні пристрої давно стали невід’ємною частиною нашого життя. „Мобілізація” сайту МАУ – цілком логічний крок назустріч нашим пасажирам, покликаний максимально спростити використання сервісів нашої авіакомпанії в будь-який час та в будь-яком місці, – зазначила Олена Таран, директор з електронної комерції авіакомпанії МАУ. – Найближчим часом ми плануємо розширити перелік опцій мобільного сайту, надавши нашим пасажирам можливість з його допомогою самостійно зареєструватися на рейс, а також запропонувавши їм цілий ряд інших корисних послуг”.