New site version
Київ-Нью-Йорк-Київ
13036 грн

Оберіть день

Рейси з Києва
Рейси до Нью-Йоркa

Авіаквитки Київ - Нью-Йорк

Обирайте зручні прямі рейси з Києва (а/п "Бориспіль") до Нью-Йоркa, що їх виконує авіакомпанія "Міжнародні Авіалінії України".
За допомогою розміщеної поруч форми бронювання Ви можете у будь-який час замовити на нашому вебсайті та отримати електронний квиток.

БОНУС. На рейсах МАУ (під кодом PS) до/з Нью-Йорка в економічному класі діє збільшена норма безкоштовного провозу зареєстрованого багажу – 2PC на пасажира (2 місця до 23 кг кожне).

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: Реєстрація на рейси МАУ Київ – Нью-Йорк у Київському міжнародному аеропорту "Бориспіль" відкривається за 3 години та завершується за 40 хвилин до вильоту рейсу за розкладом.

Приєднуйтеся до програми для постійних пасажирів МАУ "Панорама Клуб" – накопичуйте милі за перельоти, проживання у готелях, оренду авто, шопінг, дзвінки з мобільного тощо – використовуйте милі для отримання квитків-винагород, знижок, підвищення класу обслуговування та інших привілеїв.

На офіційному вебсайті авіакомпанії МАУ Ви завжди знайдете промо-тарифи, акції, гарячі пропозиції, знижки, інформацію про нові маршрути тощо.
Бронюйте зараз: онлайн-бронювання на сайті МАУ економить час та гроші.