counter image
New site version

Літайте з МАУ – виграйте уїк-енд у Президент Готелі!

Щомісяця Президент Готель (Київ) та МАУ дарують учасникам «Панорама Клуб» - нерезидентам України можливість виграти ваучер на уїк-енд проживання для двох та дисконтну картку ресторанів у Президент Готелі!

Учасник «Панорама Клуб» – нерезидент України, який здійснить найбільшу кількість перельотів власними регулярними рейсами МАУ на напрямку КИЇВ – ТЕЛЬ-АВІВ / ТЕЛЬ-АВІВ – КИЇВ у період з 01 по 31 травня 2014 року, гарантовано отримає ваучер на двомісне розміщення у «Президент Готелі» на уїк-енд у номері категорії Superior, а також дисконтну карту 20% у ресторанах Готелю*.

* Правила та умови Акції:

 1. Учасниками Акції є учасники «Панорама Клуб» –  нерезиденти України (згідно з даними, наданими при реєстрації у програмі «Панорама Клуб»), які досягли 18-річного віку.
 2. Учасники «Панорама Клуб», які є резидентами України або не вказали країну проживання при реєстрації у програмі «Панорама Клуб», не беруть участь у Акції.
 3. Учасники Акції погоджуються з Правилами та умовами Акції.
 4. Організатори Акції: авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» та Президент Готель (м. Київ).
 5. Період проведення Акції: з 01 по 31 травня 2014 року.
 6. Переможець Акції буде визначений Авіакомпанією «Міжнародні Авіалінії України» і оголошений не пізніше 10 червня 2014 року на сторінках Facebook МАУ і Президент Готелю.
 7. У разі, якщо кілька учасників здійснять однакову кількість перельотів, переможець Акції буде визначений шляхом випадкового розіграшу за допомогою ресурсу Random.org серед даних учасників.
 8. Скористатися ваучером може Переможець Акції та ще один гість, запрошений Переможцем. Грошовий еквівалент ваучера не видається.
 9. Організатори залишають за собою право змінювати умови і термін проведення Акції, оголошення переможця, склад призів та іншу інформацію, а також скасувати Акцію в будь-який час без попереднього повідомлення.
 10. Організатори Акції залишають за собою право не вибирати переможця у разі, якщо Акція буде скасована, або у випадку форс-мажорної ситуації.
 11. Усі рішення, прийняті Організаторами щодо Акції, є остаточними і оскарженню не підлягають.
 12. Під призом мається на увазі придбання готельної послуги за 1 грн, включаючи ПДВ.
 13.  

  УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ ВАУЧЕРА: двомісне розміщення у номері категорії Superior з п'ятниці по неділю на дві ночі без сніданків (сніданок оплачується додатково). Ваучер дійсний протягом 6 місяців з дати оформлення. Бронювання має бути здійснено за e-mail: [email protected] та підтверджено за 14 днів до дати заїзду. Підтвердження залежить від наявності вільних номерів на обрані дати; застосовується правило blackout dates.