counter image
New site version

ОТРИМАЙТЕ ШАНС ВИГРАТИ ПОДОРОЖ ДО ВІДНЯ!

Авіакомпанія МАУ та мережа готелів Schick Hotels, Відень, запрошують Вас до участі в акції «ПОДОРОЖ ДО ВІДНЯ»! Отримайте шанс виграти пакет «Подорож до Відня» на дві особи, що включає:

  • Два авіаквитки в економічному класі в обидві сторони  на будь-які регулярні рейси МАУ до Відня з міст України: Київ, Львів, Одеса, Донецьк, Дніпропетровськ, Сімферополь, Харків.
  • Проживання дві доби на дві особи в одному  з п’яти готелів мережі Schick Hotels у Відні (на вибір переможця).

Пакет «Подорож до Відня» дійсний з 1 серпня 2012 до 1 серпня 2013 року.

 

 

 

 

 

РОЗІГРАШ «ПОДОРОЖ ДО ВІДНЯ»: правила та умови

1)  Лайкніть цей пост на www.facebook.com/FlyUIA і поділіться з друзями.
2) Участь у розіграші «Подорож до Відня» можуть брати лише учасники «Панорама Клуб». Якщо Ви ще не є учасником програми, зареєструйтеся тут:

Приєднуйтеся!

3) Для участі у розіграші потрібно в період з 10 квітня до 31 травня 2012 пролетіти будь-яких два сегменти* на перелічених власних прямих рейсах МАУ Відень-Одеса, Одеса-Відень, Київ-Відень, Відень-Київ, Київ-Брюссель, Брюссель-Київ, Київ-Москва, Москва-Київ, Київ-Самара, Самара-Київ, а також на прямих рейсах спільної експлуатації Київ-Алмати, Алмати-Київ, Київ-Астана, Астана-Київ.   
4) Здійснивши переліт на будь-яких двох вищевказаних сегментах, будь ласка, заповніть форму реєстрації, вказавши Ваші ім’я, прізвище, номер карти учасника «Панорама Клуб» та Ваш номер бронювання рейсу.
5) Переможець буде визначений шляхом випадкового розіграшу серед тих учасників, які виконали всі вищеназвані умови.
6) Переможця розіграшу «Подорож до Відня» буде оголошено 7 червня 2012 на www.facebook.com/FlyUIA.
*Під сегментом слід розуміти прямий переліт в один бік з одного зазначеного пункту в інший.

Просимо зауважити: МАУ не забезпечує переможця Шенгенськими візами. Рейси та готельні номери на певні дати надаються за умови наявності. Переможець сплачує аеропортові та інші збори.

ФОРМА РЕЄСТРАЦІЇ

Ім'я
Прізвище
Номер "Панорама Клуб"
Ваш номер бронювання на рейс МАУ

ВІДПРАВИТИ