counter image

Акцію завершено

Переможцем Акції «МАУ вітає Нью-Йорк!» і щасливим власником сертифікату на рейс МАУ з Нью-Йорка став FEDORYSHYN OLEH / ФЕДОРИШИН ОЛЕГ

Акція «МАУ ВІТАЄ НЬЮ-ЙОРК!»

25 квітня 2014 стартують нові далекомагістральні рейси авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України» (МАУ), що з’єднають Нью-Йорк і Україну, Росію, Європу, Ізраїль, Азербайджан, ОАЕ, Грузію, Вірменію та інші напрямки. На честь відкриття нових рейсів МАУ запрошує Вас до участі в Акції
«МАУ вітає Нью-Йорк!» Реєструйтеся та отримайте шанс виграти Сертифікат на переліт з МАУ.
Успіхів і до зустрічі на наших нових рейсах!

ПРАВИЛА ТА УМОВИ АКЦІЇ:

1. Учасниками Акції можуть стати особи, яким на момент початку Акції виповнилося 18 років, і старші, які погоджуються з правилами та умовами Акції.
2. Організатор Акції – авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» (МАУ).
3. Період проведення Акції: з 15 січня по 15 лютого 2014 року включно.
4. Переможець Акції отримає право на одержання заохочення у вигляді Сертифікату на один авіаквиток в економічному класі на переліт в обидві сторони по вильоту з Нью-Йорка на обраний власний регулярний рейс МАУ під кодом PS*.
5. Для участі в Акції треба стати фаном сторінки МАУ www.facebook.com/FlyUIA, вподобати пост про Акцію, поділитися акційним постом та заповнити Форму реєстрації на сайті МАУ.
6. Кожен учасник може зареєструватися для участі в Акції один раз.
7. В Акції беруть участь заповнені належним чином Форми реєстрації, надіслані до 24:00 (за київським часом) 15 лютого 2014.
8. Переможця Акції буде визначено шляхом випадкового розіграшу за допомогою ресурсу random.org серед зареєстрованих учасників, які виконали всі правила та умови Акції.  
9. Ім’я Переможця буде оголошено 17 лютого 2014 на сторінці www.facebook.com/FlyUIA.
10. Отримати заохочення у вигляді Сертифікату, зазначене у пункті 4, може тільки Переможець Акції.
11. Грошовий еквівалент заохочення не видається.
12. В Акції не можуть брати участі співробітники і підрядники Організатора, а також їх близькі родичі (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки).
13. Організатор залишає за собою право змінювати умови і термін проведення Акції, оголошення переможця, склад призів та іншу інформацію, а також скасувати Акцію в будь-який час без попереднього повідомлення.
14. Організатор Акції залишає за собою право не обирати переможця у випадку, якщо Акцію буде скасовано, або у випадку форс-мажорної ситуації.
15. Усі рішення, прийняті Організатором щодо Акції, є остаточними і не підлягають оскарженню.

ЗАОХОЧЕННЯ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ АКЦІЇ*

Переможець Акції, визначений згідно з умовами Акції, отримує право на одержання заохочення у вигляді Сертифікату на один авіаквиток в обидві сторони в економічному класі на власний регулярний рейс МАУ під кодом PS з Нью-Йорка до одного з перелічених напрямків на свій вибір: Україна (Київ, Донецьк, Дніпропетровськ, Харків, Львів, Одеса, Сімферополь), Росія (Москва «Домодєдово» чи «Шереметьєво», Санкт-Петербург, Єкатеринбург), Ізраїль (Тель-Авів), Литва (Вільнюс), Туреччина (Стамбул), Азербайджан (Баку), Казахстан (Алмати, Астана), Грузія (Тбілісі), Вірменія (Єреван), ОАЕ (Дубаї).
Сертифікат дійсний для подорожі з 30 квітня по 31 грудня 2014 року включно.

* ППРИМІТКИ:

  • Квиток за Сертифікатом оформлюється за умови наявності місць на обрані дати.
  • Під заохоченням «Сертифікат» мається на увазі придбання квитка за 1 USD з ПДВ.
  • Переможець не сплачує аеропортові та інші збори.

Ця Акція не спонсорується, не рекомендується, не керується і не пов’язана з Facebook.