counter image

Акцію завершено. Дякуємо всім учасникам!

Акція «Виграй і лети з МАУ!»

Друзі, у червні стартували нові рейси авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України» (МАУ), що з'єднують Швецію (Стокгольм) та Україну, Росію, Європу, Іран та інші країни. На честь відкриття нових рейсів запрошуємо Вас до участі в Акції «Виграй і лети з МАУ!»

Реєструйтеся та отримайте шанс виграти Сертифікат на переліт з МАУ зі Стокгольма за обраним напрямком. Успіхів і до зустрічі на наших нових рейсах!

ПРАВИЛА ТА УМОВИ АКЦІЇ:

1. Учасниками Акції можуть стати особи, яким на момент початку Акції виповнилося 18 років, і старші, які погоджуються з правилами та умовами Акції.
2. Організатор Акції – авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» (МАУ).
3. Період проведення Акції: з 4 червня по 31 липня 2014 року включно.
4. Переможець Акції отримають право на одержання заохочення у вигляді Сертифікату на один авіаквиток в економ-класі на переліт в обидві сторони по вильоту зі Стокгольма на власний регулярний рейс МАУ під кодом PS, крім далекомагістральних *.
5. Для участі в Акції вподобайте сторінку www.facebook.com/FlyUIA та заповніть Форму реєстрації на сайті МАУ.
6. Кожен учасник може зареєструватися для участі в Акції один раз.
7. Для участі в Акції дайте правильні відповіді на три запитання міні-вікторини.
8. Переможця Акції буде визначено шляхом випадкового розіграшу за допомогою ресурсу random.org серед зареєстрованих учасників, які виконали всі правила та умови Акції.  
9. Ім'я Переможця буде оголошено не пізніше 7 серпня 2014 на сторінці www.facebook.com/FlyUIA.
10. Отримати заохочення у вигляді Сертифікату, зазначене у пункті 4, може тільки Переможець Акції.
11. Грошовий еквівалент заохочення не видається.
12. В Акції не можуть брати участі співробітники і підрядники Організатора, а також їх близькі родичі (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки).
13. Організатор залишає за собою право змінювати умови і термін проведення Акції, оголошення Переможців, склад призів та іншу інформацію, а також скасувати Акцію в будь-який час без попереднього повідомлення.
14. Організатор Акції залишає за собою право не обирати Переможців у випадку, якщо Акцію буде скасовано, або у випадку форс-мажорної ситуації.
15. Усі рішення, прийняті Організатором щодо Акції, є остаточними і не підлягають оскарженню.

ЗАОХОЧЕННЯ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ АКЦІЇ*

Переможець Акції, визначений згідно з умовами Акції, отримує право на одержання:
Сертифікату на один авіаквиток в обидві сторони в економічному класі на власний регулярний рейс МАУ під кодом PS зі Стокгольма до одного з напрямків на вибір:

Україна (Київ, Дніпропетровськ, Харків, Львів, Одеса), Іран (Тегеран), Молдова (Кишинів), Росія (Москва, Санкт-Петербург), Ізраїль (Тель-Авів), Туреччина (Стамбул), Азербайджан (Баку), Казахстан (Алмати, Астана), Таджикистан (Душанбе), Грузія (Тбілісі), Вірменія (Єреван), ОАЕ (Дубаї).

* Примітки:

  • Квиток за Сертифікатом оформлюється за умови наявності місць на обрані дати. Під заохоченням «Сертифікат» мається на увазі придбання квитка за 1 USD з ПДВ.
  • Власник Сертифікату звільняється від сплати аеропортових та інших зборів.
  • Сертифікати дійсні з 11 серпня по 15 грудня 2014 року включно. Подорож за Сертифікатами  повинна завершитися 15 грудня 2014 року.