counter image

The Win & Fly UIA Promotion is over. Thank you all!

Laimėk ir skrisk su UIA!

 Dear friends, Ukraine International Airlines (UIA) invites you to participate in or Win & Fly UIA’ Promotion. Take part now for a chance to win a Certificate for a UIA flight from Vilnius to one of the listed cities in Ukraine, Europe, Georgia, Israel, Armenia, Kazakhstan and other destinations! Good luck and see you on board UIA flights!

Mieli bičiuliai, Ukraine International Airlines (UIA) kviečia Jus dalyvauti akcijoje „Laimėk ir skrisk su UIA“. Dalyvauk ir išnaudok savo šansą laimėti sertifikatą UIA skrydžiui iš Vilniaus į vieną iš miestų Ukrainoje, Europoje, Gruzijoje, Izraelyje, Armėnijoje, Kazakhstane ir kitas kryptis! Sekmės ir iki susitikimo UIA skrydžiuose!

Sąlygos:

1.  Visi dalyviai: privalo būti ne jaunesni nei 18 metų ir sutikti su visomis akcijos sąlygomis.
2. Akcijos organizatorius: Ukraine International Airlines (UIA).
3. Akcijos trukmė nuo 2014 m. birželio 10 iki 1iepos 31 dienos imtinai.
4. Šios akcijos nugalėtojas turės teisę gauti prizą*: setifikatą vienam ekonominės klasės bilietui,   reguliariam skrydžiui, kurį vykdo UIA su PS skrydžio kodu iš Vilniaus į vieną iš krypčių išskyrus tolimojo susisiekimo maršrutus.
5. Norėdami dalyvauti akcijoje užpildykite Akcijos Formą.
6. Kiekvienas dalyvis gali užpildyti tik vieną akcijos anketą.
7. Atsakykite į tris Mini Viktorinos klausimus.
8. Akcijos laimėtojas bus nustatytas traukiant burtus atsitiktine tvarka naudojantis random.org. Lošime dalyvaus tik tie asmenys, kurie sutinka su šios akcijos sąlygomis ir taisyklėmis.
9. Laimėtojas bus paskelbtas 2014 m. 7 rugpjūčio  www.facebook.com/FlyUIA.
10. Tik šios akscijos nugalėtojas turi teisę į atlygį nustatytą 4 straipsnyje.
11. Prizas į pinigus nekeičiamas.
12. Akcijoje negali dalyvauti organizatoriaus darbuotojai, trečios šalies tiekėjai ir jų šeimų nariai (vyras, žmona, vaikai, broliai, seserys, ar tėvai).
13. Organizatorius pasilieka teisę keisti šios akcijos nuostatas ir datas, nugalėtojo paskelbimą, prizo pobūdį ir skaičių, bei kitą informaciją, taip pat atšaukti šią Akciją bet kuriuo metu be išankstinio įspėjimo.
14. Organizatorius pasilieka teisę neišrinkti nugalėtojo tuo atveju jei ši Akcija nutraukiama arba kilus Force Major atvejui.
15. Organizatorių sprendimai, susiję su šia Akcija yra galutiniai ir neskundžiami.

Akcijos prizas*:

Šios akcijos laimėtojas įgis teisę gauti prizą priklausomai nuo Akcijos rezultatų –  vieną Sertifikatą suteikiantį teisę gauti vieną ekonominės klasės bilietą reguliariam skrydžiui, kurį vykdo UIA su PS skrydžio kodu iš Vilniaus į vieną iš krypčių žemiau (laimėtojo pasirinkimas):

Ukraina (Kijevas, Lvovas, Dnepropetrovskas, Charkovas, Odessa), Europa (Atėnai, Barselona, Berlynas, Briuslis, Diuseldorfas, Frankfurtas, Ženeva, Larnaka, Lisabona, Milanas, Miunchenas, Praha, Roma, Salonikai, Varšuva, Ciurichas), Iranas (Teheranas), Irakas (Erbilis), Rusija (Makva, Sankt  Peterburgas), Izraelis (Tel Avivas), Azerbaidžanas (Baku), Kazachstanas (Almata, Astana), Gruzija (Tbilisis, Batumis), Moldova (Kišiniovas), Armėnija (Jerevanas), the JAE (Dubajus).

* SVARBIOS PASTABOS:

  • Ekonominės klasės bilietas į abi puses gali būti išrašytas naudojant Sertifikatą jei yra vietų pasirinktam skrydžiui, pasirinktomis datomis ir laiku. “Sertifikatas vienam bilietui į abi puses” reiškia jo įsigijimą už 1 USD (1 JAV dolerį) įskaitant PVM.
  • Sertifikato savivninkas nemoka oro uosto mokesčių ir rinkliavų.
  • Sertifikatas galioja kelionėms nuo  2014 m. rugpjūčio 11 d. iki 2014 m. gruodžio 15 d. imtinai. Kelionė, naudojant Sertifikatą privalo būti užbaigta iki 2014 m. gruodžio 15 d.