counter image

Виграйте «Уїкенд вашої мрії»! Акція МАУ, Radisson Blu та Park Inn by Radisson

Мрії збуваються з МАУ! Хотіли б спробувати щастя і виграти уїкенд у Стокгольмі чи в Дюссельдорфі на двох? Тоді не зволікайте – реєструйтеся до 30.06.2014 і беріть участь у розіграші омріяної подорожі!

ПРАВИЛА ТА УМОВИ АКЦІЇ:

 • Учасники Акції: особи, які досягли 18-річного віку, та погоджуються з усіма правилами та умовами Акції.
 • Організатор Акції: авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» (МАУ).
 • Період проведення Акції: з 17 по 30 червня 2014 року.
 • Лайкніть сторінки Фейсбук МАУ www.facebook.com/FlyUIA, Radisson Blu www.facebook.com/radissonblu і Park Inn by Radisson www.facebook.com/parkinn та поділіться постом про Акцію.
 • Обов’язково заповніть Форму реєстрації для уїкенду в Стокгольмі та/або Форму реєстрації для уїкенду в Дюссельдорфі .
 • Два Переможці будуть визначені шляхом випадкового розіграшу за допомогою ресурсу Random.org серед учасників, що виконали всі умови Акції, та оголошені не пізніше 4 липня 2014 року на Фейсбук сторінці  Організатора Акції.
 • Кожен Переможець  може отримати один із двох Призів Акції: пакет «Уїкенд вашої мрії у Стокгольмі» (переліт з МАУ до Стокгольма + Подарункові карти на проживання у будь-якому готелі Radisson Blu в Стокгольмі) або «Уїкенд вашої мрії у Дюссельдорфі» (переліт з МАУ до Дюссельдорфа + Подарункові карти на проживання у будь-якому готелі Park Inn by Radisson у Дюссельдорфі).
 • Скористатися кожним призом може Переможець Акції та ще одна особа, запрошена Переможцем. Грошові еквіваленти призів не видаються.
 • В Акції не можуть брати участь співробітники та підрядники Організатора, а також їх близькі родичі (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки).
 • Організатор залишає за собою право змінювати умови та терміни проведення Акції, оголошення Переможців, склад призів та іншу інформацію, а також скасувати Акцію у будь-який час без попереднього повідомлення.
 • Організатор Акції залишає за собою право не обирати Переможців у разі, якщо Акція буде скасована або у випадку форс-мажорної ситуації.
 • Усі рішення, прийняті Організатором стосовно Акції є остаточними та оскарженню не підлягають.

ПРИЗОВИЙ ФОНД АКЦІЇ «УЇКЕНД ВАШОЇ МРІЇ»

Пакет «Уїкенд вашої мрії у Стокгольмі» включає:

 • Сертифікат* на два авіаквитки в економічному класі в обидві сторони на власні регулярні рейси МАУ під кодом PS до Стокгольма з одного із міст на вибір: із Києва, Львова, Дніпропетровська, Одеси, Харкова, Алмати, Астани, Єревана, Тбілісі, Батумі, Баку, Тель-Авіва, Кишинева, Москви, Санкт-Петербурга, Стамбула, Тегерана чи Дубаї.
 • Дві Подарункові карти** кожна номіналом €150  на оплату проживання у будь-якому готелі Radisson Blu в Стокгольмі:  www.radissonblu.com/hotels/sweden/stockholm.

Пакет дійсний з 7 липня по 15 грудня 2014 року.

Пакет «Уїкенд вашої мрії у Дюссельдорфі» включає:

 • Сертифікат* на два авіаквитки в економічному класі в обидві сторони на власні регулярні рейси МАУ під кодом PS до Дюссельдорфа з одного із міст на вибір: із Києва, Львова, Дніпропетровська, Одеси, Харкова, Алмати, Астани, Єревана, Тбілісі, Батумі, Стамбула, Москви, Санкт-Петербурга, Дубаї, Кишинева, Вільнюса, Тель-Авіва, Баку чи Тегерана.
 • Дві Подарункові карти** кожна номіналом €150 на оплату проживання*** у будь-якому готелі Park Inn by Radisson в Дюссельдорфі: www.parkinn.com.

Пакет дійсний з 7 липня по 15 грудня 2014 року.

Примітки.

* Сертифікат може бути використаний за умови наявності місць на обрані дати та вказані рейси, за виключенням далекомагістральних. Під призом «Сертифікат» мається на увазі придбання кожного квитка за 10 грн з ПДВ. Власник Сертифікату звільняється від сплати аеропортових та інших зборів.
** За умови наявності номерів на обрані дати та попереднього бронювання: готелю в Стокгольмі (www.radissonblu.com) чи Дюссельдорфі (www.parkinn.com).
*** Повідомте на ресепшн при поселенні, що  Ви розраховуватиметеся за проживання  в готелі Подарунковою картою. При виселенні необхідна сума буде списана з Подарункової карти. Більше інформації про Подарункові карти: http://giftcards.rezidor.com/.

Ця Акція не спонсорується, не рекомендується, не керується і не пов'язана з Facebook.