counter image
Rezerwuj lot
Gwarancja Najniższej Ceny

  
Dzieci w wieku 5-16 lat moga podrozowac na pokladzie UIA pod opieka osob doroslych majacych ukonczonych przynajmniej 18 lat. Dzieci podrozujace bez opieki osob doroslych musza miec zarezerwowana usluge Unaccompanied Minors (UN). Usluga ta dostepna jest dla dzieci w wieku 5-14 lat na rejsach krajowych oraz w wieku 5-16 lat na rejsach miedzynarodowych. Usluge UM nalezy zarezerwowac za dodatkowa oplata z odpowiednim wyprzedzeniem w call center UIA (contact@FlyUIA.com, +380 44 581 5050). Dzieci podrozujace jako Unaccompanied Minors (UM) musza miec wykupiony bilet w taryfie obowiazujacej dla osob doroslych.
Rent a car

Book hotel

Insurance
You can order insurance at our site

Choose an insurance option
Travel Insurance outside of Ukraine Description
Travel Insurance within Ukraine Description
Our partner

+38 044 220 0007
04071, Kiev, Spasskaya Str., 5

info@erv.ua

Available flight(s)Show all EconomyBusiness
Warszawa - Beijing - Warszawa1943 PLN5996 PLN

UWAGA: podane ceny obejmują podróż w obie strony. Wszystkie podatki i opłaty są wliczone w cenę. Ilość miejsc w podanych cenach jest ograniczona. Ceny mogą ulec zmianie w zależności od dostępności miejsc. Przewoźnik zastrzega sobie prawo do zmiany cen, opłat i podatków bez uprzedzenia.

Available flight(s) EconomyBusiness

Loty z Polski (Warszawa) do Chin (Pekin)

UIA oferują dogodne połączenia z Warszawy do Pekinu! Rezerwuj na stronie Ukraińskich Linii Lotniczych i odbierz bilet elektroniczny via internet.

Dołącz do programu lojalnościowego Panorama Club, i ciesz się korzyściami:  zbieraj i wymieniaj mile na upgrade, bilety lub zniżki na przeloty UIA i liniami partnerskimi.

Na oficjalnej stronie Ukraine International Airlines flyUIA.com zawsze możesz odnaleźć najlepsze taryfy, gorące oferty, promocje, zniżki, nowe trasy i jeszcze więcej!

Zarezerwuj teraz i zaoszczędź swój czas i pieniądze.