counter image
Забронювати
Гарантія кращої ціни

  
Діти віком від 5 до 16 років можуть подорожувати рейсами МАУ у супроводі дорослих від 18 років і старше. Несупроводжувані діти можуть подорожувати рейсами МАУ лише за умови оформлення послуги супроводження: від 5 до 14 років на рейсах по Україні та від 5 до 16 років на міжнародних рейсах. Послугу супроводження  необхідно замовити заздалегідь через колл-центр ([email protected], +380 44 581 5050) та оплатити додатково до квитка, який має бути придбаний за тарифом дорослого пасажира.
Оренда авто

Забронювати готель

Страхування
Скористайтеся можливістю замовити страхування на сайті МАУ

Доступно рейс(ів)Показати усі Економ відБізнес від
Амман - Київ - Амман323 JOD940 JOD
Амман - Львів - Амман349 JOD966 JOD
Амман - Запоріжжя - Амман349 JOD966 JOD
Амман - Одеса - Амман349 JOD966 JOD
Амман - Херсон - Амман349 JOD966 JOD
Амман - Чернівці - Амман349 JOD966 JOD
Амман - Харків - Амман349 JOD966 JOD
Амман - Івано-Франківськ - Амман349 JOD966 JOD
Амман - Дніпропетровськ - Амман350 JOD967 JOD

Примітка. Ціни на сайті вказані з урахуванням усіх зборів для перельотів в обидві сторони. Кількість місць обмежена.
Просимо зауважити, що ціни можуть відрізнятися від заявлених у зв’язку з коливаннями курсів валют. Авіакомпанія МАУ залишає за собою право у будь-який час без попереднього повідомлення змінювати заявлені тарифи і збори.

Доступно рейс(ів) Економ відБізнес від

Квитки на рейси Амман (Йорданія) – Україна (через Київ)

Бронюйте онлайн авіаквитки на стикувальні рейси авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України» з Аммана до Харкова, Одеси, Львова, Запоріжжя, Дніпропетровська. На нашому сайті Ви маєте можливість у будь-який час швидко забронювати переліт, а також купити електронний квиток.

На маршрутах між Нідерландами та Україною учасники програми для постійних пасажирів МАУ «Панорама Клуб» можуть накопичувати милі та використовувати їх для отримання квитків-винагород, знижок чи підвищення класу обслуговування.

На офіційному вебсайті авіакомпанії МАУ Ви завжди знайдете промо-тарифи, акції, гарячі пропозиції, знижки, інформацію про нові маршрути тощо.

Бронюйте зараз: онлайн-бронювання на сайті МАУ економить час та гроші.