counter image
Забронювати
Гарантія кращої ціни

  
Діти віком від 5 до 16 років можуть подорожувати рейсами МАУ у супроводі дорослих від 18 років і старше. Несупроводжувані діти можуть подорожувати рейсами МАУ лише за умови оформлення послуги супроводження: від 5 до 14 років на рейсах по Україні та від 5 до 16 років на міжнародних рейсах. Послугу супроводження  необхідно замовити заздалегідь через колл-центр ([email protected], +380 44 581 5050) та оплатити додатково до квитка, який має бути придбаний за тарифом дорослого пасажира.
Оренда авто

Забронювати готель

Страхування
Скористайтеся можливістю замовити страхування на сайті МАУ

Оберіть день

Київ → Дюссельдорф → Київ

від 3634 грн
Київ - Дюссельдорф від: 3633.78 грн 2017-08-20 -
з Києва
Дюссельдорф - Київ від: 3633.78 грн 2017-08-20 -
до Києва

Авіаквитки Київ - Дюссельдорф

Обирайте зручні прямі рейси з Києва (а/п "Бориспіль") до Дюссельдорфa, які виконує авіакомпанія "Міжнародні Авіалінії України".

Прямі регулярні рейси МАУ Київ – Дюссельдорф виконуються щоденно до 25 березня 2017 року.

За допомогою розміщеної поруч форми бронювання Ви можете у будь-який час замовити на нашому вебсайті та отримати електронний квиток.

Приєднуйтесь до Panorama Club – програми лояльності МАУ – та отримуйте переваги в небі і на землі! Накопичуйте милі за перельоти і послуги МАУ та авіакомпаній-партнерів по всьому світу. Використовуйте милі разом зі своїми близькими на авіаквитки-винагороди, підвищення класу обслуговування, оплату зборів, знижки та послуги, отримуйте вигоди – додаткові багаж і ручну поклажу, реєстрацію на стійці бізнес-класу, запрошення до бізнес-зали, знижки та спеціальні пропозиції. Зареєструйтеся та отримайте 1000 привітальних миль за перший переліт з МАУ.

На офіційному вебсайті авіакомпанії МАУ Ви завжди знайдете промо-тарифи, акції, гарячі пропозиції, знижки, інформацію про нові маршрути тощо.
Бронюйте зараз: онлайн-бронювання на сайті МАУ економить час та гроші.