counter image
Забронювати
Гарантія кращої ціни

  
Діти віком від 5 до 16 років можуть подорожувати рейсами МАУ у супроводі дорослих від 18 років і старше. Несупроводжувані діти можуть подорожувати рейсами МАУ лише за умови оформлення послуги супроводження: від 5 до 14 років на рейсах по Україні та від 5 до 16 років на міжнародних рейсах. Послугу супроводження  необхідно замовити заздалегідь через колл-центр ([email protected], +380 44 581 5050) та оплатити додатково до квитка, який має бути придбаний за тарифом дорослого пасажира.
Оренда авто

Забронювати готель

Страхування
Скористайтеся можливістю замовити страхування на сайті МАУ

Оберіть день

Київ → Пальма-де-Майорка → Київ

від 9152 грн
Київ - Пальма-де-Майорка від: 9151.695 грн 2017-08-17 -
з Києва
Пальма-де-Майорка - Київ від: 9151.695 грн 2017-08-17 -
до Києва

Авіаквитки Київ – Пальма-де-Майорка

Обирайте зручні прямірейси Київ (а/п "Бориспіль") – Пальма-де-Майорка (Балеарські острови), які виконує авіакомпанія "Міжнародні Авіалінії України".

Рейси виконуються з 2 червня 2017 року щовівторка (до 26.09) і щоп'ятниці (до 29.09) з двома класами обслуговування – бізнес та економічним. На цих рейсах МАУ надає пасажирам економічного класу безкоштовне гаряче харчування.

За допомогою форми бронювання Ви можете замовити на нашому вебсайті та отримати електронний квиток.

Приєднуйтесь до Panorama Club – програми лояльності МАУ – та отримуйте переваги в небі і на землі! Накопичуйте милі за перельоти і послуги МАУ та авіакомпаній-партнерів по всьому світу. Використовуйте милі разом зі своїми близькими на авіаквитки-винагороди, підвищення класу обслуговування, оплату зборів, знижки та послуги, отримуйте вигоди – додаткові багаж і ручну поклажу, реєстрацію на стійці бізнес-класу, запрошення до бізнес-зали, знижки та спеціальні пропозиції.