counter image

Taryfę "Tylko z bagaż podręczny":
poprostu lżej i taniej

Ukraińskie Linie Lotnicze UIA wprowadzają na swojej stronie internetowej iższe taryfy publikowane ‘tylko bagaż podręczny’. Taryfy zostały wprowadzone w uzupełnieniu do istniejących taryf oferujących możliwość nadania bagażu rejestrowanego. Możliwość podróżowania z opcją taryfy standardowej, która obejmuje bezpłatny przydział bagażu rejestrowanego jest dostępny na wszystkich rejsach UIA.

INFORMACJE O TARYFACH „TYLKO BAGAŻ PODRĘCZNY”

  1. Cena biletu zakupionego w taryfie ‘tylko bagaż podręczny’ zawiera opłatę obejmującą standardowy limit bagażu podręcznego i nie obejmuje możliwosci nadania bezpłatego bagażu rejestrowanego.
  2. Pasażerowie kupując bilet w taryfie ‘tylko bagaż podręczny’ mogą zaoszczędzić od 10% do 40% na taryfie w zależności od wybranego lotu.
  3. Taryfę ‘tylko bagaż podręczny’ stosuje się rejsów krajowych na terenie Ukrainy (od 1 czerwca 2017), oraz rejsów międzynarodowych bezpośrednich i tranzytowych obsługiwanych przez UIA z kodem PS w bilecie.
  4. Taryfy ‘Tylko z Bagażem Podręcznym’ nie dotyczą rejsów z / do Minsku (z wyjątkiem taryfa LOW COST), rejsów bezpośrednich oraz łączonych z tranzytowymi rejsami długodystansowymi z / do Nowego Jorku, Bangkoku, Pekinu i Kolombo.
  5. Na rejsach w obie strony taryfę ‘tylko bagaż podręczny’ można łączyć z taryfami, które obejmują bezpłatny limit bagażu rejestrowanego. W przypadku dopłaty do innej taryfy, która obejmuje bezpłatny limit bagażu, stosuje się zasady taryfy.
  6. Jeśli pasażer, który zdecyduje się kupić bilet w taryfie ‘tylko bagaż podręczny’, później zdecyduje się lecieć z bagażem rejestrowanym na którymś z wyżej wymienionych rejsów, dopłaci za przewóz pierwszej sztuki bagażu 30 USD / 25 EUR w jedną stronę (na lotach z/do Tel Awiwu 60 USD / 55 EUR w jedną stronę). W przypadku chęci przewozu drugiej lub kolejnej sztuki bagażu, zastosowane będą opłaty wynikające z cennika za przewóz nadbagażu. Opłatę można uiścić [email protected] w Kijowie, w najbliższym biurze UIA lub w autoryzowanych biurach podróży.
  7. Jeśli pasażer zdecyduje na skorzystanie z taryfy ‘tylko bagaż podręczny’ ale zmieni zdanie i postawowi podróżować z bagażem rejestrowanym istnieje możliwość dokupienia i zaoszczędzenia 50% na pierwszej, drugiej i każdej dodatkowej sztuce bagażu rejestrowanego pod warunkiem, że usługa ta zostanie opłacona wypłacana w biurze własnym UIA lub Contact Center UIA nie mniej niż 24 godziny przed planowanym odlotem. Opcja pomniejszonej płatności o 50% - mniej niż na 24 godzin przed wylotem nie jest dostępna.

------------------- "-----------------------

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat przelotu z taryfą ‘tylko bagaż podręczny’ prosimy o kontakt z biurem w Warszawie (22) 403 3436 lub z Contact Center UIA: Tel. +38 044 581 5050 lub pod numerem 566 (z telefonu komórkowego na Ukrainie), [email protected].