counter image
New site version
Rezerwuj lot
Gwarancja Najniższej Ceny

  
Dzieci w wieku 5-16 lat moga podrozowac na pokladzie UIA pod opieka osob doroslych majacych ukonczonych przynajmniej 18 lat. Dzieci podrozujace bez opieki osob doroslych musza miec zarezerwowana usluge Unaccompanied Minors (UN). Usluga ta dostepna jest dla dzieci w wieku 5-14 lat na rejsach krajowych oraz w wieku 5-16 lat na rejsach miedzynarodowych. Usluge UM nalezy zarezerwowac za dodatkowa oplata z odpowiednim wyprzedzeniem w call center UIA ([email protected], +380 44 581 5050). Dzieci podrozujace jako Unaccompanied Minors (UM) musza miec wykupiony bilet w taryfie obowiazujacej dla osob doroslych.

Hotele

Ubezpieczenie
Możesz zamówić ubezpieczenie na naszej stronie

Wybierz opcję ubezpieczenia
Ubezpieczenie podróży poza terenem Ukrainy Opis
Ubezpieczenie podróży na terenie Ukrainy Opis
Nasz partner

+38 044 220 0007
04071 Kijów, ul. Spasskaja 5

[email protected]

Loty Palma de Mallorca - Warszawa

Na stronie internetowej UIA flyUIA.com oferujemy tanie loty Palma de Mallorca - Warszawa.

Odwiedź naszą stronę, aby dowiedzieć się więcej o cenach i połączeniach, tanich przelotach, rozkładzie i aktualnym statusie lotu. Możesz też tu kupić bilet z Warszawy do Kijowa zawsze w najniższej cenie.

Użyj naszej wyszukiwarki online, wybierz daty podróży, dodaj liczbę pasażerów i rezerwuj bilety w prosty i szybki sposób , dla podróży One Way, Round Trip albo Multi-City

Zapisz się do programu lojalnościowego Panorama Club UIA, płać za nadbagaż z 50% zniżką, znajdź informacje o podróżowaniu z małymi dziećmi oraz jak przewozić psy lub koty w samolocie, a także sprzęt sportowy. Wszystkie informacje online na flyUIA.com.

Lot powrotny Warszawa - Palma de Mallorca
Loty do Palma de MallorcaLoty Warszawa - Palma de Mallorca