counter image

Najlepszy sposób podróżowania – lataj z UIA!

Czy często podróżujesz na terenie Ukrainy i za granicą? Jeśli tak, potrzebujesz przewoźnika lotniczego, któremu możesz zawsze zaufać, bez względu na to, jaki jest powód Twojej podróży – Ukraine International Airlines (flyUIA.com). Założone w 1992 roku linie UIA są cenione za swoją niezawodność, bezpieczeństwo i punktualność, zapewnianie pasażerom usług o europejskim standardzie, tradycyjną ukraińską gościnność i konkurencyjne ceny.

10 POWODÓW, DLA KTÓRYCH WARTO WYBRAĆ UIA:

  1. Zabierzemy Cię wszędzie. Nasze linie łączą Ukrainę ze stolicami i największymi miastami Europy, Wspólnoty Niepodległych Państw i Azji. Dzięki licznym porozumieniom międzyliniowym UIA obsługuje loty do ponad 3000 portów docelowych na całym świecie.
  2. Bezpieczeństwo jest dla nas absolutnym priorytetem. UIA były pierwszymi liniami lotniczymi we Wspólnocie Niepodległych Państw, które zostały wyróżnione certyfikatem Audytu Bezpieczeństwa Operacyjnego IATA (IOSA) i zostały wpisane do rejestru IOSA. Linie Ukraine International Airlines regularnie i pomyślnie przechodzą Audyt Bezpieczeństwa Operacyjnego IATA. Jesteśmy dumni, że nasze standardy operacyjne i normy bezpieczeństwa są w pełni zgodne z wymogami międzynarodowymi.
  3. Nasz wygodny rozkład lotów jest wyjątkowo korzystny dla podróżujących służbowo oraz dla turystów.
  4. Pasażerowie klasy biznesowej zawsze cieszą się prawem do większego bagażu rejestrowanego i podręcznego, usługami business lounge praktycznie na każdym lotnisku, możliwością zmiany daty podróży bez konieczności uiszczania opłaty i wieloma innymi dodatkowymi przywilejami.
  5. Zalety Panorama Club. Dołącz do Panorama Club, naszego programu dla stałych klientów i zbieraj mile, podróżując z UIA, nocując w hotelach, wypożyczając samochód, robiąc zakupy, płacąc kartą, korzystając z telefonu komórkowego, a następnie wymieniaj je na zniżki, bilety-prezenty lub podwyższenie klasy podróży.
  6. Taniej i szybciej przez internet! Zaoszczędź swój czas i pieniądze – zarezerwuj bilety online na flyUIA.com, gdzie zawsze znajdziesz najlepsze oferty. Skorzystaj także z naszej strony internetowej, aby dokonać odprawy online, znaleźć aktualne informacje o przylotach i odlotach samolotów UIA, a także śledzić bagaż, zarezerwować hotel, wypożyczyć samochód, wykupić ubezpieczenie, zamówić transfer z lotniska Boryspol na dworzec kolejowy lub autobusowy w Kijowie itd.
  7. Wieloletnie doświadczenie w podróżach grupowych. W UIA możesz zarezerwować wakacje dla większej grupy znajomych lub zaplanować spotkanie firmowe w dowolnym miejscu. Grupy złożone z co najmniej 10 osób mogą liczyć na specjalne taryfy lub warunki. Aby uzyskać dalsze informacje, prosimy skontaktować się z Działem Rezerwacji Grupowych.
  8. Obsługa wszystkich rodzajów ładunków. Oferujemy naszym klientom pełen portfel wyjątkowych rozwiązań dotyczących transportu towarów, które obejmują praktycznie wszystkie rodzaje ładunków: www.uiacargo.com.
  9. Umowa z UIA dotycząca podróży służbowych umożliwia wyjątkową kombinację atrakcyjnych taryf, indywidualnego podejścia, wysokiej jakości usług i innych korzyści, obejmujących specjalne zniżki dostępne online na podstawie e-Vouchera.

Bądź w kontakcie!

Kontaktuj się z naszym całodobowym centrum obsługi telefonicznej pod numerem +38 044 581 5050 lub 566 (z telefonów komórkowych) i śledź nas na portalach społecznościowych. Strony UIA na Facebooku, Twitterze, Vk i Google+ to Twoje najbardziej wiarygodne źródło informacji o nowych trasach, promocjach, ofertach specjalnych, zniżkach, konkursach itd.