counter image

MAĢISKĀ BALVAS IZLOZE

Tā kā Jāņi ir pilni burvestības, mēs piedāvājam Jums izmēģināt laimi maģiskajā izlozē! Visas šīs akcijas laikā iegādātās biļetes automātiski piedalās Jāņu izlozē!

AKCIJAS BALVA: Sertifikāts divām UIA aviobiļetēm ceļojumam turp un atpakaļ ekonomiskajā klasē regulārajiem reisiem no Rīgas vai Viļņas uz jebkuru no UIA galamērķiem, izņemot Ņujorku, Bangkoku un Pekinu. Sertifikāts ir derīgs līdz 2015 gada 31 oktobrim. Biļetes var iegādāties atkarībā no pieejamības izvēlētajos ceļojuma datumos. Sertifikāts diviem lidojumiem turp un atpakaļ nozīmē, ka Jums ir tiesības iegādāties divas biļetes, katru par 1 eiro. Lidostu nodokļus un citas piemaksas sedz sertifikāta īpašnieks.

AKCIJAS NOTEIKUMI

1. Visi pasažieri, kuri rezervē kādu lidojumu no Rīgas akcijas periodā no 2. līdz 21.jūnijam (ieskaitot) varēs piedalīties balvas izlozē – Sertifikāts divām biļetēm turp un atpakaļ UIA regulārajos reisos no Rīgas vai Viļņas. Organizētājs: Ukraine International Airlines (UIA).
2. Uzvarētājs tiks noteiks izlases izlozē pielietojot Random.org un tiks informēts līdz 2015.gada 25.jūnijam.
3. Organizētājs patur tiesības mainīt šīs Akcijas noteikumus, paziņojot uzvarētāju, balvas veidu un skaitu vai citu informāciju, kā arī anulēt šo Akciju jebkurā brīdī bez iepriekšējā paziņojuma.
4. Organizētāja lēmumi attiecībā uz šo Akciju ir galīgi un neapstrīdami.