counter image

Sledování zavazadel

Reklamace zavazadel.

V nepravděpodobném případě, že vaše zavazadlo nedorazí do vaší destinace nebo je poškozeno, byste měli kontaktovat ztráty a nálezy nebo kancelář zavazadlových služeb v zavazadlové hale předtím, než projdete celním odbavením.  Zde vás požádají o vyplnění Passenger Irregularity Report- PIR (Zpráva cestujícího o problému).

Reklamace týkající se ztracených zavazadel by měly být nahlášeny do 21 dní od od vašeho příletu. Po této lhůtě nemůžeme vaši reklamaci zpracovat.

Reklamace ohledně poškozených zavazadel musí být nahlášeny písemně do 7 dní našemu oddělení pro vztahy se zákazníky. Reklamace obdržené po této lhůtě budou zamítnuty. Pro více informací klikněte prosím zde.

Povšimněte si prosím, že byste si měli ponechat kopii vašich štítků od zavazadla/potvrzení a Property Irregularity Report (pokud se vaše zavazadlo ztratilo), protože je budeme požadovat, abychom zpracovali jakoukoliv žádost o náhradu škody.

Online sledování zavazadel

Můžete kontrolovat postup vašeho požadavku týkajícího se zavazadla pomocí online sledovacího systému World Tracer. Jediné co potřebujete k využívání této služby je referenční číslo s 10 znaky, (např. KBPPS45329), které byste měli obdržet od kanceláře zavazadlových služeb spolu s kopií vaší zprávy cestujícího o nesprávném postupu.

 

Referenční soubor:

Příklad: ATLXS13166

Příklad:

Příklad: Johnson