counter image
New site version
Tarify zahrnující pouze příruční zavazadlo: Cestujte lehčí a levněji

Tarify zahrnující pouze příruční zavazadlo: cestujte lehčí a levněji

Společnost UIA zavedla nové nejlevnější publikované tarify zahrnující pouze příruční zavazadlo, které jsou dostupné na našich webových stránkách při pořizování letenky.

Detaily o tarifech, které zahrnují pouze příruční zavazadlo

 1. Cena letenky zakoupená v tarifu zahrnující pouze příruční zavazadlo, zahrnuje příruční zavazadlo standardních limitů a nezahrnuje odbavené zavazadlo.
 2. Tarify zahrnující pouze příruční zavazadlo:
  • byly zavedeny jako dodatečné ke stávajícím tarifům, které zahrnují odbavené zavazadlo. Stále tedy existuje možnost zakoupit si letenku i s odbaveným zavazadlem na všech linkách UIA;
  • Umožňují ušetřit 10-40% z ceny tarifů podle zvoleného směrování;
  • Jsou aplikovány na tarifní na vnitrostátních letech napříč Ukrajinou, přímých a navazujících letech UIA operovaných pod kódem PS.
  • Neplatí na letech do/z Minsku (kromě tarifůa LOW COST), na dálkových letech do/z New Yorku, Bangkoku, Pekingu a Colomba;
  • Zpáteční letenky mohou být kombinovány s tarify, které zahrnují odbavené zavazadlo. V případě navýšení ceny letenky z tarifu zahrnujícího pouze příruční zavazadlo do tarifu, který zahrnuje i odbavené zavazadlo, se aplikují podmínky nově zakoupeného vyššího tarifu.
 3. Pokud se cestující, který si zakoupil letenku pouze s příručním zavazadlem, později rozhodne cestovat i s odbaveným zavazadlem, je příplatek za první, druhý a další kus odbaveného zavazadla je dále účtován v souladu se zavedenými poplatky za extra zavazadlo.
 4. Pokud byste chtěli ušetřit 50% z ceny za odbavené zavazadlo, jednoduše mějte na paměti, aby platba za tuto službu byla provedena vice než 24 hodin do odletu. Sleva 50% při platbě na letišti a v době kratší než 24 hodin před odletem není možná. Zaplatit za zavazadla je možné buď přímo při nákupu letenky na stránkách flyUIA.com, přes Kontaktní Centrum, v městských pobočkách UIA nebo v partnerských kancelářích.
 5. V případě tarifů s příručním zavazadlem je pro členy programu Panorama Club Classic a Premium navýšen limit pro příruční zavazadlo na 12 kg, na přepravu odbavených zavazadel se vztahují standardní poplatky.

Pro bližší informace o Tarifech zahrnující pouze příruční zavazadlo, prosíme, volejte naše Kontaktní centrum.