counter image
Tarify zahrnující pouze příruční zavazadlo: lehčí a levnější

Tarify zahrnující pouze příruční zavazadlo: lehčí a levnější

Společnost UIA zavedla nové levnější publikované tarify, které jsou dostupné na webových stránkách při pořizování letenky za tarif, který zahrnuje pouze příruční zavazadlo.

Detaily o tarifech, které zahrnují pouze příruční zavazadlo:

1. Cena letenky s příručním zavazadlem standardních limitů nezahrnuje odbavené zavazadlo.

2. Cestující, kteří si zakoupí letenku pouze s příručním zavazadlem mohou ušetřit 10% až 40% z ceny běžných tarifů v závislosti na výběru směrování.

3. Tarify zahrnující pouze příruční zavazadlo jsou aplikovatelné:

  • Pro prodej od 6.června 2016 a pro cesty od 20.června 2016: na všech UIA letech, kromě vnitrostátních letů, letů z/do Minsku a letů z/do New Yorku, Bangkoku, Pekingu a Kolomba - v «T» / «G» / «M» rezervačních třídách.  

4. Nové tarify pouze s příručním zavazadlem byly zavedeny jako dodatečné ke stávajícím tarifům, které zahrnují odbavené zavazadlo. Nadále je možné si zakoupit letenku i s odbaveným zavazadlem na všech letech UIA.

5. U zpátečních letenek lze kombinovat tarify s příručním zavazadlem s tarify zahrnujícími i odbavené zavazadlo.

6. V případě navýšení ceny letenky z tarifu zahrnujícího pouze příruční zavazadlo do tarifu, který zahrnuje i odbavené zavazadlo, se aplikují podmínky nově zakoupeného, vyššího tarifu.

7. Pokud se cestující, který si zakoupil letenku pouze s příručním zavazadlem, později rozhodne cestovat i s odbaveným zavazadlem, je příplatek za 1ní zavazadlo 55 USD / 50 EUR za jeden směr na výše uvedených mezinárodních letech (60 USD / 55 EUR za jeden směr na letech z/do Tel Avivu).

8. V tomto případě je přeprava druhého a každého dalšího kusu zavazadla navíc zpoplatněna v souladu se zavedenými poplatky za extra zavazadla. Platba za extra zavazadla může být uskutečněna prostřednictvím UIA kontaktního centra, městské kanceláře UIA nebo v UIA partnerských kancelářích.

9. Pokud si cestující zvolí letenku zahrnující pouze příruční zavazadlo a později se rozhodne cestovat i s odbaveným zavazadlem, může ušetřit až 50% z prvního, druhého a každého dalšího kusu zavazadla za předpokladu, že platba za tuto službu je provedena v UIA městské kanceláři či kontaktním centru více než 24 hodin před plánovaným odletem. Sleva 50% při platbě na letišti a v době kratší než 24 hodin před odletem není možná.

10. Držitelé karet věrnostního programu Panorama Club Classic a Panorama Club Premium, kteří si zakoupili letenky pouze s příručním zavazadlem, mohou přepravovat zdarma příruční zavazadlo s navýšenou váhou do 12 kg. Výhoda extra zavazadla pro držitele karty Panorama Club Premium není aplikovatelná v případě zakoupení letenky bez odbaveného zavazadla.

-------------------"-----------------------
Pro bližší informace o tarifech zahrnujících pouze příruční zavazadlo kontaktujte prosím UIA kontaktní centrum: tel. 800 080 487, +38 044 581 5050 nebo 566 (z mobilních telefonů na Ukrajině), Contact@flyuia.com.