counter image

Nejlepší způsob jak letět - letět s UIA!

Cestujete často jak v rámci Ukrajiny, tak do zahraničí? Pak potřebujete předního leteckého přepravce, kterému můžete vždy důvěřovat, bez ohledu na to, jaký je důvod vašeho cestování - Ukraine International Airlines (flyUIA.com). Založeny v roce 1992, UIA mají velmi dobrou pověst za svoji spolehlivost, bezpečnost a přesnost, za poskytování svým cestujícím služeb na evropské úrovni, tradiční ukrajinskou pohostinnost a konkurenční ceny.

10 DŮVODŮ, PROČ SI VYBRAT UIA:

  1. Vezmeme vás kamkoli Naše letecká společnost spojuje Ukrajinu s hlavními městy a největšími městy v Evropě, SNS a Asii. Prostřednictvím četných smluv mezi leteckými společnostmi provozuje UIA lety do více než 3000 destinací po celé zeměkouli.
  2. Bezpečnost je naší absolutní prioritou. UIA byly první leteckou společností ve Společenství nezávislých států, která získala poctu obdržení Certifikátu auditu bezpečnosti provozu IATA (IOSA), zapsaného do registru IOSA. Ukraine International Airlines se pravidelně a úspěšně podrobuje auditu bezpečnosti provozu IATA, a jsme pyšní na to, že naše provozní a bezpečnostní předpisy jsou plně ve shodě s mezinárodními požadavky.
  3. Náš vyhovující letový řád je skutečným objevem pro obchodníky. Například vám umožňuje letět z Prahy do Kyjeva jednou denně.
  4. Cestující obchodní třídy si mohou vždy užívat větších povolených částek na kontrolovaná a příruční zavazadla, služby obchodního salonku na virtuálně jakémkoliv letišti, změny data cesty bez penále a mnohem víc dodatečných privilegií.
  5. Výhody Panorama klubu. Připojte se k Panorama klubu, našemu programu Frequent Flyer Programme, abyste mohli získávat míle, když cestujete UIA, pobýváte v hotelech, půjčujete si auto, nakupujete, platíte s vaší kartou, voláte z vašeho mobilu, a pak vyměníte míle za slevy, prémiové lety nebo aktualizace.
  6. Na webových stránkách je to levnější a rychlejší! Šetřete váš čas a peníze - kupujte letenky na on flyUIA.com kde vždy najdete ty nejlepší obchody. Použijte také naše webové stránky k online odbavení, zjištění aktualizovaných informací o příletech a odletech UIA nebo sledování zavazadel, zarezervování hotelu nebo půjčení auta, zakoupení pojištění, objednání si transferu z letiště Boryspil na nádraží v Kyjevě nebo hlavní autobusovou stanici atd.
  7. Velká zkušenost skupinového cestování. S UIA se bez obav zarezervujte dovolenou pro větší skupinu přátel nebo si naplánujte schůzi společnosti kdekoliv. Skupina 10 lidí a více se může kvalifikovat na speciální jízdné nebo podmínky. Ohledně více informací kontaktujte oddělení skupinových rezervací.
  8. Speciální nabídka: program včasné rezervace, propagační ceny, slevy při předložení palubních vstupenek od našich partnerů a další.
  9. Zabývání se všemi druhy nákladu. Ukraine International Airlines nabízejí svým zákazníkům celé portfolio jedinečných nákladových řešení, pokrývajících doslova každý typ nákladu: www.uiacargo.com.
  10. Firemní cestování s UIA nabízí jedinečnou kombinaci atraktivních tarifů, individuální přístup, vysoce kvalitní služby a jiné výhody, včetně speciálních slev dostupných online.

Zůstaňte v kontaktu!

Neváhejte kontaktovat naši 24 hodinovou zákaznickou linku na čísle +38 044 581 5050 nebo 566 (z mobilního telefonu) a sledujte nás na sociálních sítích. Stránky UIA na FacebookuTwitteru,Vk a Google+ jsou vaším nejspolehlivějším zdrojem informace o našich nových tratích, reklamních akcích, speciálních nabídkách, slevách, soutěžích a dalším.